Témata itinerářů na míru

Objevte krásné přírodní pláže, odpočiňte si u bazénu, dopřejte si arabskou lázeň. Vydejte se na procházku zachytit kouzelný západ slunce nebo se začtěte do své oblíbené knihy na terase rodinného hotelu uprostřed přírody. Důležité je, abyste si odpočinuli, načerpali síly a odreagovali se.

Vydejte se na pěší túry/cyklistické okruhy po celé provincii. Preferujete spíše okruh na pobřeží či ve vnitrozemí? Nebo je vaším plánem prozkoumat poušť Tabernas? Vymyslíme trasy a sportovní aktivity, které Vás budou bavit. 

Provincie Almería je vyhlášená svou gastronomií. Od ryb a mořských plodů přes výborné ovoce a zeleninu, olivy, sýry po víno. Poznejte jedinečnou kultura tapas v hlavním městě nebo se vydejte ochutnat lokální produkty do vnitrozemí. 

Chcete zažít pořádnou romantiku jako z filmu a zacválat si na koňském hřbetu na pláži? Nebo se vydat na do vnitrozemí, pouště nebo na několikadenní koňskou pouť? V Almeríi se sny stanou skutečností. A ani nemusíte mít žádnou předchozí zkušenost.

Cabo de Gata je jednou z nejlépe zachovaných a chráněných pobřežních oblastí. Poznejte podmořský svět díky bohaté nabídce vodních aktivit. A pokud chcete, může si pronajmout i vlastní loď. Toužíte po adrenalinu? Vyzkoušejte potápění, kite surfing či wakebording.

Vytvořme dle vašich představ a přání roadtrip na míru. Chcete každou noc spát na novém místě a za krátkou dobu objevit spoustu zajímavých míst a zážitků? Tak vzhůru do toho! Půjčíte si auto a o zbytek se postaráme. Inspirujte se ZDE.

Toužíte po nevšedním zážitku, který oslní všechny vaše smysly? Zdejší nabídka pro náročné klienty je bohatá. Od boutique hotelů uprostřed přírodního parku, SPA hotely, přes půjčovny jachet a Michelinské restaurace po individuální zážitky šité na míru. Vytvořme spolu jedinečný pobyt, na který nezapomenete.

Almería je místem tradic, živé hudby, tance a výtvarného umění. Od jazzu po flamenco, nudit se nebudete. Když dorazíte během Velikonoc či Vánoc, neminete zdejší velkolepé průvody. I během roku se můžete sblížit s místními během nejrůznějších slavností jako je karneval či srpnová 9-denní Feria de Almería.

Pro milovníky motorek je Almería známou destinací kombinovanou s Málagou a Granadou. Zdejší kvalitní široké silnice, zábavné zatáčky, skvělé výhledy a podnebí vytváří skvělé podmínky. Stáhněte si oficiální mapu okruhů a pojďme spolu vytvořit doprovodný program a najít nejlepší hotely a restaurace.

Věděli jste, že v provincii Almería se natáčela celá řada slavných westernových trháků, novodobých filmů a seriálů? Nejznámější filmové lokality jsou: poušť Tabernas a pláže Cabo de Gata. Vydejte se po stopách Indiana Jones, legendárních kovbojů a akčních hrdinů. Stáhněte si zde novou unikátní mapu filmových lokací.

Meditace - jóga - mindfulness - koučink, posledních pár let často skloňovaná jména a čím dál častěji spojována s pobyty pro skupiny. Proč neuspořádat tzv. retreat v Almeríi. V kouzelné krajině v blízkosti moře. Propojený se zdejší kulturou, gastronomií a zážitky.

Devět golfových hřišť v Almerii se vyznačuje nádherným prostředím, ať už ve vnitrozemí nebo na pobřeží. Poblíž vkusných golfových hřišť se nachází ubytování nejvyšší kvality od luxusních apartmánů po soukromé vily navržené přímo pro milovníky tohoto typu dovolené, kterou si můžete užít celoročně díky zdejšímu klimatu.