Nejlépe hodnocené 4* hotely v provincii Almería

24.04.2024

Provincie Almería je známá svým úžasným pobřežím a malebnými plážemi, které nabízejí řadu ubytování ideálních pro ty, kteří hledají útočiště u moře s bazény. Zde je výběr z nejlépe hodnocených hotelů u moře, z nichž každý má své jedinečné kouzlo a vybavení.

Hotel Carboneras Cabo de Gata od MIJ

Tento hotel se nachází v Carboneras a nabízí krásnou polohu přímo u pláže se snadným přístupem do přírodního parku Cabo de Gata. Má osvěžující venkovní bazén a pohodlné pokoje, které poskytnout skvělý relaxační pobyt.

Servigroup Marina Playa

Servigroup Marina Playa v Mojácar se může pochlubit vynikající polohou přímo na pláži. Nabízí několik venkovních bazénů, spa a různá sportovní zařízení, takže je ideální pro rodiny a ty, kteří hledají aktivní dovolenou.

Playamojácar

Playamojácar je rodinný hotel s aguaparkem, který je ideální pro děti i dospělé. Nabízí také prostorné pokoje, několik bazénů a řadu možností zábavy.

Hotel Spa Calagrande Cabo de Gata

Tento butikový hotel zasazený do přírodních krás Cabo de Gata nabízí klidné útočiště s luxusním spa a venkovním bazénem. Hosté si mohou vychutnat úžasný výhled na okolní krajinu a relaxační atmosféru.

ALEGRIA Palacio Mojacar – pouze pro dospělé

Pro ještě rafinovanější zážitek se nabízí ALEGRIA Palacio Mojacar hotel pouze pro dospělé, který disponuje elegantním prostředím. Nabízí klidný venkovní bazén, prostorná apartmá a exkluzivní služby.

Parador de Mojácar

Tento hotel se nachází na pláži letoviska Mojácar a nabízí malebný výhled na Středozemní moře. Má velký venkovní bazén, krásně upravené zahrady a pohodlné pokoje s tradiční španělskou atmosférou.

Barceló Cabo de Gata

Barceló Cabo de Gata je luxusní resort v El Toyo, v blízkosti letiště Almería, s přímým přístupem na pláž a širokou nabídkou vybavení. Hosté mohou využívat několik bazénů, spa a různé možnosti stravování, což z něj činí oblíbenou volbu pro ty, kteří hledají zážitek ve stylu resortu.

Hotel Puntazo II

Hotel Puntazo II se nachází v Mojácaru a nabízí okouzlující a uvolněnou atmosféru. Se svým venkovním bazénem a blízkostí pláže je to skvělé místo pro ty, kteří chtějí pohodový zážitek u moře.

Hotel Punta del Cantal

Hotel Punta del Cantal je známý svými přátelskými službami a výbornou polohou v blízkosti pláže v Mojácaru. Má krásný venkovní bazén a pohodlné pokoje a je ideální základnou pro objevování oblasti Mojácar.

Hotel Cabogata Jardín

Hotel Cabogata Jardín v El Toyo nabízí řadu zařízení, včetně velkého venkovního bazénu, spa a přímého přístupu na pláž. Je to vynikající volba pro rodiny a ty, kteří hledají během svého pobytu různé aktivity.

Tyto hotely nabízejí kombinaci přímořských lokalit, osvěžujících bazénů a řadu vybavení, aby vyhovovaly různým preferencím klienta. Ať už hledáte letovisko vhodné pro rodiny nebo klidný butikový hotel, provincie Almería má pro každého něco. 

Zdroj obrázků: Booking.com