Spain Happy Index 2024 - Almería

19.04.2024

Nejnovější zpráva Spain Happy Index technologické společnosti Sonneil označila Almeríi za nejšťastnější město ve Španělsku díky teplému klimatu. Město je také chváleno pro dobré dopravní spojení, stejně jako blízkost nemocnic a letiště. Almería dosáhla 92,17 bodů.

310 slunečních dní v roce
310 slunečních dní v roce

Almería má nádherné pobřeží s úžasnou krajinou a perfektním klimatem po celý rok. Díky své poloze v jedné z nejoblíbenějších oblastí Španělska slouží Almería jako vynikající základna pro ty, kteří chtějí prozkoumat okolní vesnice a města. Index hodnotí faktory, které ovlivňují blahobyt společnosti, jako je možnost přístupu k bydlení, klima a blízkost komunikačních infrastruktur. Po Almerií následují Alicante a Malaga, vysoko na žebříčku jsou také Kanárské a Baleárské ostrovy. Objevují se v tomto pořadí pro možnost koupě domu v pobřežních oblastech a všechny sdílejí moře jako společný faktor.

Průměrná teplota 19°C
Průměrná teplota 19°C

Pokud jde o regiony, Andalusie je z hlediska kvality života nejvyšší. Analýza Spain Happy Index udává, že Andalusie má n\hned několik měst s vysokou úrovní štěstí a obzvláště dobře si vede právě provincie Almería - pohodově si tu žijí lidí v městech Roquetas de Mar, Nijar, Carboneras a El Ejido.

92.17 bodů ze 100
92.17 bodů ze 100

Sources: surinenglish.com, express.co.uk

Spain Happy Index: sonneil.com