Almería - golfová destinace

09.04.2024

Almería je skrytým klenotem pro golfové nadšence, kteří hledají malebná hřiště uprostřed středomořské krajiny. Díky svému celoročnímu slunci a mírnému klimatu nabízí Almería ideální podmínky pro golfová dobrodružství v kteroukoli roční dobu.

Almería je domovem rozmanité škály hřišť a poskytuje služby golfistům všech úrovní dovedností, od začátečníků po zkušené profesionály. Ať už dáváte přednost náročným rozvržením nebo scénickým střediskovým kurzům, v Almeríi najdete řadu možností, které vyhovují vašim preferencím.

Jednou ze specialit golfu v Almeríi je scenérie, která obklopuje mnoho hřišť. Představte si odpaliště na pozadí hor, svěže zelených údolí a křišťálově čisté modré vody.

Kromě hřišť se Almería může pochlubit bohatým kulturním dědictvím s historickými městy, půvabnými vesnicemi a starobylými památkami, které čekají na na vaši návštěvu. Po golfu si odpočiňte u vynikajících jídel v místních restauracích, vychutnejte si tradiční andaluské chutě a čerstvé delikatesy z mořských plodů.

Ať už plánujete golfový zážitek s přáteli, romantický pobyt nebo rodinnou dovolenou, Almería nabízí dokonalou kombinaci golfu skvělé kvality, přírodních krás a kulturních zážitků. Přijeďte zjistit, proč se Almería rychle stává jednou z předních evropských golfových destinací.


Provincie Almería je domovem několika vyhlášených golfových hřišť, z nichž každé nabízí své vlastní jedinečné výzvy a výhledy. Některé z pozoruhodných golfových destinací v regionu zahrnují:

  • Desert Springs Resort & Golf Club: Desert Springs, známé jako jediné golfové hřiště v pouštním stylu v Evropě, nabízí jedinečný herní zážitek uprostřed drsné krajiny údolí Almanzora.
  • Alboran Golf: Alboran Golf se nachází na pobřeží Almería, může se pochlubit panoramatickým výhledem na Středozemní moře a nabízí náročné 18jamkové hřiště navržené Ramónem Espinosou.
  • Golfový klub Playa Serena: Golfový klub Playa Serena, který se nachází u pláže v Roquetas de Mar, nabízí malebné uspořádání s palmami lemovanými fairwayemi a strategickým bunkringem pro golfisty všech úrovní.
  • Golfový resort Valle del Este: Golfový resort Valle del Este, obklopený malebnou krajinou oblasti Vera, nabízí mistrovské hřiště navržené José Canalesem, které nabízí kombinaci širokých fervejí a záludných vodních překážek.
  • Marina Golf Mojacar: Marina Golf Mojacar se nachází v blízkosti půvabné vesničky Mojacar a nabízí náročné 18jamkové hřiště s úžasným výhledem na moře a dobře upravenými greeny, díky čemuž je mezi golfisty velmi oblíbené.

To je jen několik příkladů golfových zážitků, které na vás v provincii Almería čekají. Ať už jste ostřílený golfista nebo teprve začínáte, najdete zde spoustu příležitostí k odpalu a užijete si krásu pobřežní krajiny jižního Španělska.